Etsy Tarafından Onaylı
Türkiye’nin İlk ve Tek Lojistik Şirketi
Etsy tarafından onaylı Türkiye’nin ilk ve tek lojistik şirketi olarak, kusursuz entegrasyon, rekabetçi fiyat, güvenilir ve hızlı teslimatla rakipsiziz. Uluslararası e-ticaret deneyiminizi güvenli ve sorunsuz hale getirmek için yanınızdayız.
İşinizi büyütmek için özel yazılım araçları da sağlıyoruz.
* 3 Haziran'dan itibaren kargo etiketlerinizde %10 indirim kazanın.
Etsy Mağazanı Aç,
ShipEntegra ile Entegre Et
Etsy tarafından tercih edilen taşıyıcı şirket olarak size güvenle mağaza açma imkanı da sunuyoruz.
E-ihracatınızı kolaylaştırmak için bizimle birlikte Etsy’ye adım atabilirsiniz.
Hemen mağazanızı açın ve entegrasyon yaparak siparişlerinizi tek panelde yönetmeye başlayın.
 • Ücretsiz Entegrasyon
 • Kargo Profili Oluştur
 • Nasıl Gönderilir?
 • Etsy Gönderi Seçenekleri
 • Etsy’de Sipariş Tamamla
 • Etsy Kargo Takibi
 • Mağaza Aç
 • SSS
Ücretsiz Entegrasyon
Etsy mağazanızdaki siparişleri yönetmeyi kolaylaştıran mağaza entegrasyonu, müşteri bilgileri ve ürün detayları gibi gerekli bilgilerin otomatik olarak aktarılmasını sağlar.
Ayrıca, paket takip numaraları anında paylaşılır. Bu entegrasyon, küçük müdahalelerle büyük iş yükünü azaltır, kârınızı maksimize eder ve temel e-ihracat prosedürlerini otomatikleştirir. İşinizi kontrol altında tutmanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olarak başarınızı destekler.
Kargo Profili Oluştur
Etsy'de satış yaparken zamanınızı ve enerjinizi kargo işlemleriyle mi harcıyorsunuz?
Artık bu sorunları unutun!
ShipEntegra, Etsy Kargo profillerinizi yönetmeyi kolaylaştırır, böylece aynı kategoriye ait ürünler için tek bir tıklama ile aynı kargo ücretini uygulayabilirsiniz. Hızlı, verimli ve stresiz bir satış deneyimi için ShipEntegra sizinle!
Nasıl Gönderilir?
1. Panelinize gelen siparişlerinizin etiketlerini oluşturun.
2. Etiket oluştururken taşıyıcı, ürün ve fiyat bilgilerini eksiksiz girin.
3. Dilerseniz Avantajlı Hemen Öde ile navlun ödemenizi tamamlayın.
4. Gönderinizi ücretsiz olarak operasyon merkezlerimize gönderin. Yurt dışına çıkışını aynı gün yapalım.
Etsy Gönderi Seçenekleri
Etsy’ye yapacağınız gönderileri planlarken 12+ global teslimat ağımızdan yararlanabilirsiniz.
Etsy için En Hızlısı: Express
En hızlı teslimat için express gönderimlerimizi tercih edebilirsiniz.
Amerika'ya teslimatlar 1-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.
Etsy Kargo Ücreti için
En Uygun Fiyatlısı:
Eko
Önceliğiniz uygun fiyatlarla göndermekse, eko servislerimizi tercih edebilirsiniz.
İngiltere ve Avrupa'ya yönelik bu servislerimiz, express gönderimlere göre daha uygun fiyatlar sunmaktadır.
Etsy Siparişini Anında
(Complete Order) Yap
ShipEntegra olarak Etsy satıcıları için büyük bir kolaylık sunuyoruz.
Etsy’de sipariş tamamlarken gönderim tercihlerinde doğrudan bizi seçebilir ve lojistik işlemleriniz daha da basitleştirebilirsiniz. Tüm gönderilerinizi Etsy üzerinden bizimle onaylayabilir ve operasyon birimlerimize ulaştıktan hemen sonra takip numarası alabilirsiniz. Böylece, gönderileri anlık olarak takip etme imkânına sahip olabilirsiniz.
Etsy Kargo Takibi
Etsy siparişinizi ShipEntegra operasyon merkezlerine teslim ettiniz. Peki gönderinizin hangi aşamada olduğunu nasıl öğrenebilirsiniz? Etsy'ye takip numaranızı anında bildirebilir ve müşterinize de iletebilir misiniz?
ShipEntegra ile Etsy kargo takibini yapmanın en kolay yolunu sizlere sunuyoruz.
3 farklı yöntemle Etsy siparişlerinizin durumunu anlık, şeffaf ve detaylı olarak öğrenebilir ve bu bilgileri Etsy'ye ve müşterilerinize hemen iletebilirsiniz:
Etsy Gönderiminde En Çok Sorulanlar

 1. ShipEntegra operasyon merkezlerimize gönderilerinizi teslim etmek için İstanbul, Antalya, Ankara, Kayseri (2), İzmir, Bursa, Konya ve Denizli şubelerimiz bulunmaktadır.
 2. Gönderilerinizi ücretsiz olarak gönderebilirsiniz ve iş birliği yaptığımız kargo firmaları aracılığıyla operasyon merkezlerimize ulaştırabilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmaları arasında MNG Kargo (390931124) ve Sürat Kargo (1232391330) yer almaktadır.

 3. Gönderilerinizi kapınızdan ücretsiz olarak teslim almak için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 0 (850) 550 5859.

Entegrasyonla birlikte, Bekleyen Siparişler ekranında siparişleriniz otomatik olarak listelenecektir. "Etiket Oluştur" aşamasında, taşıyıcı şirketinizi ve gerekli bilgileri tamamlayarak etiketi oluşturun ve paketinize ekleyin. Etiket oluşturma işlemi tamamlandıktan sonra, ShipEntegra operasyon merkezlerine gönderin.
Son olarak, ShipEntegra panelinizde bulunan "İşlemler" bölümünden "ShipEntegra ile Gönder ve Bildir" seçeneğini kullanarak takip numaranızı Etsy'ye anında bildirin ve siparişinizi tamamlayın. Böylece, müşterinize ve Etsy'ye takip numaranızı aktarmış olacak ve siparişinizi başarıyla işleme koymuş olacaksınız.

ShipEntegra panelinde Fiyat Hesapla ekranından 220'den fazla ülke için Eko ve Ekspress seçeneklerde kargo gönderim ücretleri ile teslimat sürelerini görebilir, gönderinizi size en uygun fiyattan gönderebilirsiniz.
Dilerseniz, kargo profili oluşturma aracımız ile ShipEntegra kargo fiyatlarınızı Etsy'ye otomatik olarak aktarabilirsiniz.

ShipEntegra'da ödeme yaparken havale/EFT, Payoneer, kripto para ve kredi kartı gibi birçok ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Kredi kartlarınızı kaydederek otomatik bakiye yükleme imkanından yararlanabilir ve Etsy kargolarınızı bakiye sorunu yaşamadan hemen siparişe hazırlayabilirsiniz.

1- Etsy üzerinden kargo sigortası yapmak için öncelikle ShipEntegra panelinizde "Siparişlerim" sekmesine giderek "Etiket Oluştur" bölümüne tıklamanız gerekir. Burada, sigorta seçeneklerini görüntüleyebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.
2- Etsy'nin sipariş koruma programı dahilinde sigorta benzeri bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu program kapsamında takip numarasının vaktinde girilmesi önemlidir. ShipEntegra ile çalışanlar bu konuda avantajlı durumdadır çünkü takip numaraları Etsy'de tanınır ve gönderinin çıkış yaptığı anda otomatik olarak bildirilir. Bu sayede sigorta hizmetinden anında faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve avantajlar için ShipEntegra'nın blog yazılarını inceleyebilirsiniz.
ShipEntegra’nın Etsy’deki hizmetlerinden yararlan,
rekabet avantajını artır