TNT Yurt Dışı Kargo Takip

ShipEntegra ile Türkiye’den Dünya’ya uygun fiyatlı lojistik çözümleri ile gönderi yapmaya hazır mısınız?

TNT

TNT Yurt Dışı Kargo Takip

Tnt Kargo

TNT

TNT, 200’den fazla ülkeye ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gönderir. Özellikle Avrupa’da güçlü bir konumda bulunan bu firma dünyanın en büyük ekspres kargo firmalarından biridir. TNT ile gönderdiğiniz paketler alıcılarına sağlam bir şekilde tam zamanında teslim edilir. Her gönderiye uygun servis seçeneği bulunan TNT ile birlikte gönderilerinizi size en uygun fiyatları alarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda sunduğu yurt dışı kargo takip hizmeti sayesinde gönderilerinizi hem siz hem de alıcınız takip edebilirsiniz.

Tnt Kargo

Gönderi Fiyatını Etkileyen Faktörler

Gönderinizin türü fiyatı etkileyen ilk faktördür. Paketinizin boyutları ve ağırlığı fiyat hesaplamasında oldukça önemli unsurlardır. Gönderinizin hasar görmeden zamanında teslim olabilmesi için paketlemenizi özenle yapmaya dikkat edin. Varış noktası fiyatı etkileyen ikinci faktördür. Gönderdiğiniz ülke ile arasında bulunan mesafe ve erişilebilirlik fiyatlarınızda değişiklikler olmasına sebep olabilir. Gönderinizin fiyatını etkileyen son faktör ise hızdır. Gönderinizin teslimat süresini belirlemek adına özel bir talepte bulunursanız fiyatınız değişebilir.

TNT Teslimat Süresi

TNT genel olarak gönderilerinizi 3 ile 5 gün arasında alıcılarına teslim eder. Uzak ve erişimi zor olan bölgeler için ise bu süre değişiklik gösterebilir. Avrupa’da ise gönderileriniz genel olarak 1-3 iş gününde teslim olur.

Tnt Kargo

TNT Yurt Dışı Kargo Takip

Avrupa’ya ürün göndermek denilince akla gelen ilk taşıyıcı firmalardan biri olan TNT, kargonuzun ne zaman nerede olduğunu, gümrük ile alakalı bir problem olup olmadığını, alıcısına ne zaman teslim edileceğini anlık olarak sistemine aktarmaktadır. Bu bilgilere ulaşmak için tek yapmanız gereken takip numaranız ile gönderinizin sorgulatmasını yapmak. TNT takip numarası dokuz hanelidir. TNT referansı şu şekildedir: GE539474493TR, GE545514821TR TNT gönderilerinizin durumunu size bildirmekle kalmıyor aynı zamanda çıkan sorunları da çözüyor. Örneğin; gümrükte çıkan bir sorun olduğunda sorunu çözüyor ve gönderinizin alıcısına ulaşması için gerekli işlemleri yapıyor. Kargo takibini internetten, mobil uygulamadan, e-mail veya sms üzerinden yapabilirsiniz. Takip numaranızın olmadığı durumlarda ise referans numarası ile sorgulatma yapabilirsiniz.

Diğer Taşıyıcı Firmalar

Kargo Takibi ile Sorun mu yaşıyorsunuz?

ShipEntegra sizin için profesyonel bire bir hizmet vermektedir. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

ShipEntegra Yardım