ShipEntegra E-ihracat Gönüllüleri Programı Şart ve Koşulları

e-ihracat-gonulluleri
Koşul Kazanım Bakiye Kullanım Süresi
Referans linkiyle üye olan arkadaşının ilk gönderiminde 5 USD kargo bakiyesi* Üye yaptığın arkadaşın ilk gönderim yaptığında(tek seferlik) 60 Gün
Referans linkiyle üye olan arkadaşının her gönderiminde %2.5 kargo bakiyesi** 2 ay boyunca her hafta 60 Gün
* Üye yaptığın arkadaşın ilk gönderim yaptığında hem sana hem arkadaşına 5 USD kargo bakiyesi.
** Arkadaşın kayıt olduktan sonra yapacağı gönderimlerden sana gönderi bedeli üzerinden 2.5 % kargo bakiyesi.

1. Şart ve Koşulların Kabulü ShipEntegra E-ihracat gönüllüleri Programı ( Program) bizlere yönlendirdiğiniz her uygun ShipEntegra üyesi için sizleri ve yeni üyemizi ödüllendirmeyi amaçlayan bir programdır. Bu Programa katılarak ShipEntegra’nın taşıma şart ve sözleşmelerine, kullanıcı sözleşmesine , yürürlükte olan tüm kapsayıcı yasalara uymayı ve sonrasında Şart ve Koşullarında yapılacak değişiklikleri kabul etmeyi taahhüt etmektesiniz. ShipEntegra ilgili Program ve Programın Şart ve Koşullarını önceden bilgilendirme yapmadan istenilen sürede ve nitelikte değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

2. Onaylanmış Üye Nedir ?
a. Onaylanmış üye daha önce ShipEntegra üyesi olmayan veya ShipEntegra ile gönderi yapmamış olmalıdır.
b. Üye onu yönlendiren kişinin promosyon kodunu veya ona gönderilen linki kullanarak üye olmalıdır.
c. Onaylanmış üye mutlaka bir gönderi yapmalıdır.

3. Ödüllerin Kazanılması ve Kullanılması
a. Promosyon kodu veya link kullanılarak üye olan ve üyeyi öneren müşterilerimiz, 5 USD bakiyelerini yeni üye ilk gönderisini yaptıktan sonra kazanacaklardır. Üyeliğin onaylanma şartları 2. Maddede belirtilmiştir.
b. E-İhracat Gönüllüsü üyemiz, üye yaptığı hesabın 2 ay boyunca yapacağı gönderilerden 2.5% kargo bakiyesi kazacaktır.
c. İlgili bakiyenin yüklenme tarihleri her hafta Cuma günü olacaktır.
d. Kargo bakiyeleri sadece yeni gönderim yapmak için kullanılabilir.

4. Hileli veya İllegal Katılım
ShipEntegra şart ve koşullarına aykırı hileli veya illegal katılım yapıldığını tespit ettiği takdirde üye olan ve promosyon kodu kullanılan üyemizin kazandığı hakları iptal etme, dondurma ve geri çekme hakkına sahiptir. Her bir kullanıcı tek bir üyelik oluşturabilir. Aynı kullanıcının birden fazla hesabının bulunmasının tespit edilmesi halinde hileli katılım kuralları geçerli olacaktır. ShipEntegra, bu kampanyanın kullanıcı veya kullanıcılar tarafından kötüye kullanımını tespit etmesi halinde yukarıdaki haklarını kullanabilecektir.

5. Bildirim
Önermiş olduğunuz üyeleriniz sizin kodunuzu kullanarak veya link yolu ile üye olduğu zaman , üyelik onaylandığı ve ödül bakiyeleri yüklendiği zaman sizlere paneliniz üzerinden bilgilendirme sağlanacaktır.

6. Sorumluluk ShipEntegra; üyelik süresince ve/ veya olmadan önce yaşanacak her türlü hata /zarardan sorumlu değildir.

7.Özel Hükümler Kazanılan bakiyeler; kazanıldığı tarihten itibaren ilk 2 ay içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan bakiyeler sıfırlanacaktır Kazanılan bakiyeler farklı bir kullanıcıya veya hesaba devredilemez.

8. Program Değişiklikleri
ShipEntegra olarak programı önceden bilgilendirme yapmadan programı durdurmayı, şart ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktayız. Kılavuzda yazan herhangi bir kurala uymadığı takdirde kullanıcıların üyeliğini durdurma/iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

* ShipEntegra E-ihracat Gönüllülük Programına buradan katılabilirsiniz