UPS Yurt Dışı Kargo Takip

ShipEntegra ile Türkiye’den Dünya’ya uygun fiyatlı lojistik çözümleri ile gönderi yapmaya hazır mısınız?

UPS

UPS Yurt Dışı Kargo Takip

UPS Kargo

UPS

UPS 1907 yılında kurulan, kapıdan kapıya hizmet veren Amerika merkezli bir şirkettir. Açılımı ‘Birleşik Paket Teslimat Hizmeti’ şeklindedir. Özel bir kurye şirketi olarak çalışma hayatına başlayan UPS, bugün dünya genelinde ticareti destekleyen bir strateji izleyerek kendisini büyütmüştür. Günümüzde 200’den fazla ülkeye paket gönderimi yapan ve bu paketlerin takibini yapabilen UPS, işinizi ölçeklendirmenize yardımcı olmak için en son teknolojiyi kullanır. Özel politikaları, etkin liderliği ve hızlı müşteri hizmetleri sayesinde kendisini geliştirmiş ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Bu özelliklerinin yanı sıra gelişmiş kargo takip sistemi ile kullanıcıları maliyet ve teslimat sürelerini hesaplayabilmektedir.

UPS ÜCRETLERİ

Yurt dışına ürün göndermek, birçok satıcıya ilk etapta korkutucu gelmekte özellikle fiyatlar konusunda oldukça fazla endişe yaşanmaktadır. Bu tarz endişeleri yaşamamak adına çalıştığınız uluslararası taşıyıcı firmanın fiyat politikasına hakim olmanız gerekmektedir. UPS ile birlikte ürün gönderirken kargo bedelinizi etkileyen unsurları biliyor musunuz? UPS ile ürün gönderirken ücretler alıcı ülkeye, seçilen servis türüne, gönderinin ağırlığına ve menşeye göre değişmektedir. Ayrıca UPS ile çıkışı sağlanan gönderilerinizin çevre uzunluğu 270 cm’den büyükse gönderiniz 48 kg üzerinden faturalandırılır ve 110 dolarlık çevre uzunluğu ek ücreti alınır. Konu hakkında yapılan güncellemeler için UPS'in sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UPS Yurt Dışı Kargo Takip

UPS kullanıcılarının kusursuz bir teslimat deneyimi yaşaması adına yurt dışı kargo takip hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde gönderilerinizin ne zaman nerede olduğunu ve alıcısına ne zaman ulaşacağını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda çıkan sorunlardan anlık olarak haberdar olabilir ve çözüm yollarını öğrenebilirsiniz. Ancak bu işlem için gönderinize ait takip numarasını bilmeniz gerekmektedir. Kargo sorgulaması yaparken her satırda bir tane olacak şekilde en fazla 25 takip numarası girebilirsiniz.

Takip numaranızın olmadığı durumlarda ise gönderilerinizi izlemek mümkün! En fazla 35 karakter içeren müşteri numarası gibi bir referans atayabilir, gönderilerinizi takip edebilirsiniz. Bunların yanı sıra UPS, müşterilerine farklı kargo takip etme seçenekleri de sunmaktadır;

UPS My Choice ile ev teslimatlarının takibini yapabilirsiniz.

Quantum View ile özelleşen görünümler, bildirimler ve raporlama özellikleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tedarik zincirindeki gönderi etkinlikleri için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Flex Global View ile de birden fazla taşımacılık modunda kurumsal çapta takip yapabilirsiniz.

Diğer Taşıyıcı Firmalar

Kargo Takibi ile Sorun mu yaşıyorsunuz?

ShipEntegra sizin için profesyonel bire bir hizmet vermektedir. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

ShipEntegra Yardım