DHL Yurt Dışı Kargo Takip

ShipEntegra ile Türkiye’den Dünya’ya uygun fiyatlı lojistik çözümleri ile gönderi yapmaya hazır mısınız?

DHL

DHL Yurt Dışı Kargo Takip

DHL Kargo

DHL

DHL, e-ihracat sektörünün genişlemesi ve satıcıların dünyanın her yerinde bulunan alıcılarına, gönderilerini daha rahat bir şekilde gönderebilmesini sağlayan uluslararası bir taşımacılık şirketidir.

DHL ile gönderdiğiniz paketlerin takibini yapabilir ve gecikme yaşanması durumunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Kargo takibi yapmak hem alıcı hem de gönderici için oldukça önemlidir. Bu nedenle DHL gibi uluslararası taşıyıcı firmalar bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyorlar. Gönderinize ait takip numarası ile birlikte ister internet üzerinden ister müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gönderinizi takip edebilirsiniz.

Takip numaranızın olmadığı durumlarda ise internet üzerinden tarafınıza verilen özel bir konşimento numarası ile gönderinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca “Göndericinin Referans Numarası ile Takip Etme” özelliğini kullanarak referans numarası ile de kontrol sağlayabilir, DHL E-TRACK, DHL ExpresSMS, DHL ExpressWAP hizmetleri kullanarak gönderilerinizin takibini bilgisayarınız veya telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz.

DHL Yurt Dışı Kargo Takip

DHL E-Track

DHL e-Track için aktif bir e-mail adresinizin bulunması gerekmektedir. Sistem üzerinden yaptığınız 50 adet Express gönderinin kargo takibini yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken e-mail’in adres bölümüne [email protected] yazmak ve konşimento numaranızı belirtmektir. Sonuç saniyeler içerisinde tarafınıza gelir.

DHL Express SMS

DHL Express SMS ile tek bir gönderinizin takibini yapabilirsiniz. Kargonuza ait olan barkod numarasını DHL’e mesaj olarak gönderir ve gönderinin durumu hakkında geri dönüş sağlar.

DHL Express WAP

Bu hizmet için aktif bir cihazınızın bulunması önemli. http://www.dhl.com.tr sayfasına giderek İzleme/Takip şeçeneğini seçin. Daha sonrasında gönderinize ait olan barkod numarasını girin. Bu şekilde gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer Taşıyıcı Firmalar

Kargo Takibi ile Sorun mu yaşıyorsunuz?

ShipEntegra sizin için profesyonel bire bir hizmet vermektedir. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

ShipEntegra Yardım