E-İhracat: Yazılım ve Lojistik Çözümleri

E-ticaret süreçlerinizi iyileştirmek için ihtiyaç duyacağınız yazılım ve lojistik hizmetlerini sizlere en uygun ve en iyi şekilde sunuyoruz.

Shipentegra Kontrol Paneli

E-İhracatın Kolayı Var!

ShipEntegra yazılımı ile Ebay, Amazon, Shopify, Etsy, WooCommerce, PrestaShop, Magento, Walmart, Opencart ,Wish, Wix üzerinde bulunan mağazalarınızı entegre edip tek bir ekran ile erişip yönetebilirsiniz. ShipEntegra iş akışını optimize edebilmeniz amacı ile tasarlandı. Yazılım ve lojistik hizmetlerimizi kullandığınızda kargolarınızı planlamanın, etiket oluşturmanın ve sonrasında takip etmenin en kolay yoluna erişmiş olacaksınız. ShipEntegra paneli ile tüm operasyonel süreçlere ayırdığınız zamanı minimize edecek böylelikle maliyetlerinizi düşürüp işinizi büyütmeye odaklanabileceksiniz.

ShipEntegra Nasıl Kullanılır ?

ShipEntegra Seff Entegrasyon

Üyelik ve Entegrasyon

ShipEntegra'da üyelik oluşturup, panelinizi kullanarak e-ticaret satış platformunda bulunan online mağazalarınızı hesabınıza entegre edin.

Lojistik Yönetimi

ShipEntegra’nın uygun fiyatlı lojistik çözümlerinden faydalanmak isterseniz siparişlerinizi tekli veya çoklu olarak seçmeniz ve gönderi oluştur demeniz yeterli olacaktır. Tüm gerekli evraklarınız dijital ortamlarda hazırlanacak olup ,entegrasyon ile manuel hatalardan kurtulacaksınız.

ShipEntegra Seff Siparis

Kargo Fiyat Hesaplama

ShipEntegra ile Türkiye’den Dünya’ya uygun fiyatlı lojistik çözümleri ile gönderi yapmaya hazır mısınız?

1-Göndermek istediğiniz ülkeyi seçin
2-Paket boyutlarınızı girin
Gönderim Ücretiniz:
$0

* Gönderilerin ağırlığı hesaplanırken tartı üzerindeki ağırlığı ve hacimsel ağırlığı(desi) baz alınır.Hacimsel ağırlık hesaplamalarında gönderinizin en boy ve yükseklik değerlerinin birbiri ile çarpılmasının 5000 ile bölümü ile bulunmaktadır. (Uzunluk * Genişlik * Yükseklik) / 5000 = Ağırlık

* Paketin geçerli ağırlığını hacimsel ağırlığıyla karşılaştırın. İki ağırlıktan daha ağır olanı, faturalandırılabilir ağırlıktır ve fiyatı hesaplamak için bunun kullanılması gerekir.

* Gönderimleriniz gümrükleme gerektirmeyebilir. Gümrük ücretleri ve vergileri, öğelerinizin içeriğine ve değerine ve ülkenizin düzenlemelerine göre hesaplanır.

* Vergi ve harç bilgileri veya diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin

ShipEntegra Seff Nakliye

Gönderi Takibi

Tek 'tık' ile oluşturduğunuz takip numaralarınızı saniyeler içerisinde mağazalarınıza gönderebilirsiniz, sonrasında ise tüm gönderilerinizin takibini tek bir ekran üzerinden yapabilirsiniz.

ShipEntegra Kullanmanın Ayrıcalıkları

Kopyala ve Yapıştır’a Son!

Entegrasyon sayesinde siparişinize ait bilgiler senkronize olacağından manuel işlem yükünden kurtulun.

‘0’ Hata Payı

Entegrasyonunuz ile manuel işlem yükünden kaynaklanabilecek eksiklikleri ortadan kaldırın.

Avantajlı Nakliye Fiyatları

Rekabetçi fiyat avantajları ile Dünya’nın önde gelen global Express taşıyıcı firmaları ile çalışın.

Gümrük Evrakları

Gönderinize ait gümrük evraklarınızı online olarak hazırlayarak kağıt yükünden kurtulun.

Gönder & Bildir

Siparişinize ait takip numarasını saniyeler içerisinde mağazalarınıza gönderin.

Gönderi Takibi

Gönderinizin takibini tek bir panel üzerinden yapıp gönderilerinizin durumunu anında görüntüleyin.

Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Denemek İster Misiniz?

Sizin için doğru çözüm olup olmadığımızı öğrenmek için ekibimizle hızlı bir görüşme ayarlayın. Maliyet yok, minimum ücret yok ve sözleşme yok.

Ücretsiz Deneyin