ShipEntegra Lojistik Sigortası

ShipEntegra olarak, kaybolan, hasar gören veya çalınan mallara karşı indirimli ve profesyonel bir sigorta poliçesi sunuyoruz.

ShipEntegra Nakliye Sigortasi

E-ihracat satıcıları olarak, gönderilerinizin hedef alıcılara ulaşmayabileceği veya beklenenden farklı durumlarda teslim edilebileceği ihtimalini biliyorsunuz. Paketinizin deponuzdan veya lojistik merkezinden ayrıldığı andan müşterinizin kapısına vardığı (veya ulaşmadığı) ana kadar, pek çok şey ters gidebilir.

E-ihracat dünyasında ayakta kalabilmek için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Olumlu geri bildirimler olmadan, işletmeler hayatta kalmak için mücadele edebilir. Nakliye sırasında bir şeylerin ters gitme ihtimalinin düşük olduğunu düşünebilirsiniz, ancak istatistikler, e-ticaret gönderilerinin %5'ten fazlasının nakliye sırasında hasar gördüğünü ve yaklaşık %1'inin çalındığını gösteriyor.

Bu nedenle, soru şu olmalı: Nakliye sigortası yaptırmamayı göze alabilir misiniz? Bizim sigorta poliçelerimiz; müşterilerinize kaybolan, hasar gören veya çalınan ürünleri için koruma sağlamanın yanı sıra, size ve müşterilerinize huzurlu bir alışveriş deneyimi sunuyor. Hemen bugün bize katılın ve işletmeniz için önemli olan şeylere odaklanın. Geri kalanını bize bırakın

ShipEntegra Sigorta ile Tanışın

Gönderdiğiniz ürün, hedeflediğiniz varış noktasına ulaşmazsa veya teslimat sürecinde kaybolur, hasar görür ya da hatta çalınırsa, ne yapacağınızı biliyor musunuz?

Endişelenmeyin, ShipEntegra olarak sizin için bir çözümümüz var. Ürününüzün %90'a varan maliyetini geri ödüyoruz!

Siz de rahat bir şekilde ürünlerinizi gönderin, bizimle iş birliği yapın ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığınızda kaygılanmanıza gerek kalmadan, sizi koruyacak bir poliçemiz olduğunu unutmayın. ShipEntegra ile güvenli ve sorunsuz bir gönderim deneyimi yaşayın!

Hemen Üye Ol
ShipEntegra Sigorta
ShipEntegra nakliye sigortasi

Nasıl Satın Alabilirim?

Sigorta poliçenizi en kolay şekilde satın alabilir hâle getirdik. ShipEntegra panelinizde "Siparişlerim" ekranından "Eko" olarak gönderilen siparişinizin "Etiket Oluştur"> bölümünde "Sigorta satın almak istiyorum" kısmına tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sigorta fiyatları aşağıdaki gibidir.

Beyan Edilen Ürün Tutarı Sigorta Ücreti
100$'a kadar olan ürün tutarı 1.25$ 0.99¢ 3 ay boyunca indirimli
100$ - 200$ arasi ürün tutarı 2.50$
200$ - 300$ arasi ürün tutarı 4.50$
300$ - 400$ arasi ürün tutarı 6.00$
400$ - 499$ arasi ürün tutarı 7.50$
Hemen satın Al

Nasıl tazmin talebinde bulunulur?

Gönderileriniz için nakliye sigortası satın aldıysanız ve eğer taşıma sırasında kaybolursa veya hasar görürse, shipentegra platformunda kolayca tazmin talebinde bulunabilirsiniz.

Sürecin geri kalanı tamamen, süreçte bazı ek belgeler talep edebilecek olan ShipEntegra tarafından gerçekleştirilir, Talebinizin durumunu kontrol etmek için ShipEntegra ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

ShipEntegra tazmin talebi
ShipEntegra sigortalanamaz Ürünler

Hangi Ürünler Sigortalanamaz?

  • TV'ler ve monitörler dahil olmak üzere bazı elektronik cihazlar.
  • Pasaportlar, menkul kıymetler veya senetler, biletler, el yazmaları veya faturalar, nakit para.
  • Yumurta dahil bazı yiyecekler.
  • Canlı ağaçlar, çiçekler, bitkiler veya tohumlar.
  • Belirli kırılgan öğeler.
  • Vitray, düz cam veya düz cam gibi belirli cam türleri.
  • Sigara, puro veya tütün ürünleri
  • Bozulabilir kargo.
  • Canlı hayvanlar.
  • Taş veya seramik levhalar.

Merak Edilenler

ShipEntegra Lojistik Sigortası kapsamında en çok sorulan sorular

ShipEntegra Lojistik Sigortası neleri kapsıyor?

Lojistik sigortası; paketler transit halindeyken oluşabilecek kayıp, hasar ve eksiklikleri (paket içerisindeki ürün eksiliği gibi) karşılar.

Hangi tür ürünleri sigortalayabilirim?

Genellikle mücevher, tekstil, ev eşyaları, kişiselleştirilmiş ürünler, bireysel gönderimler ve daha fazla ögeyi sigortalıyoruz ancak gönderilerinizi sigortalamadan önce şartları ve koşulları okuduğunuzdan emin olmalısınız.

Lojistik sigortası her ülke için geçerli mi?

ShipEntegra Lojistik Sigortası kapsamı Amerika Birleşik Devletleri’ne yapılan Eko gönderilerde geçerlidir.

Herhangi bir paketleme gereksinimi var mı?

Gönderiler, taşıma sırasında meydana gelecek tüm aksaklıklara dayanacak şekilde paketlenmeli ve ana taşıyıcı nakliye şirketinin paketleme standartlarını karşılaması (veya hasar payını sıfıra indirecek şekilde iyi paketlenmesi) gerekmektedir.

Nasıl talepte bulunur ve ödeme alırım?

Talepler ShipEntegra panelinden kolay bir şekilde yapılabilir. Hasarlı ürünler ve ambalajları, talep ve tazmin süreci tamamlanana kadar saklanmalıdır. Tazmini onaylanan ödemeler ShipEntegra bakiyenize yansıtılmaktadır.

Sigorta kapsamında teslim edilen paketlerin tazmini için başvuru süresi ne kadar?

Nihai teslim tamamlandıktan sonra 15 güne kadar kayıp ve hasarların tespit edilebilmesi için mühlet tanınır. Nihai teslim sonrasında maksimum 15 gün içerisinde hasarlı veya kayıp durumunuzu bildirmiş olmalısınız.

Sigorta kapsamına giren paketlerde tazminat talebi ve tazmin ne kadar sürer?

ShipEntegra paneli üzerinde ‘’Destek Talepleri’’ kısmından 5 dakika gibi kısa bir tazmin talebinde bulunabilirsiniz. Destekleyici ayrıntıları aldıktan sonra genellikle 7-10 iş günü içinde sigorta ödemesi yapılır ve tazmin süreci tamamlanır.