ShipEntegra Mobile Yayında

ShipEntegra Mobile’ı Tanıyın

Yurt dışı mağaza yönetiminiz ve teslimat süreciniz hiç bu kadar hızlı olmamıştı. ShipEntegra Mobile ile e-ihracatı cebinize taşıdık. ShipEntegra’da; Türkiye’den yurt dışına gönderi yapan/yapacak olan herkesin kullanabileceği lojistik ve yazılım hizmeti sunuyoruz. Kişiselleştirilmiş paneliniz üzerinden sipariş ve gönderilerinizi yönetebiliyor, 220’den fazla ülkeye size en uygun servis sağlayıcımızla paketlerinizi alıcılarınıza güvenle ulaştırabiliyorsunuz.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi ödülüne sahip ShipEntegra’da, yine Türkiye’nin ilk ve tek e-ihracat-lojistik mobil uygulaması ile hizmetlerimize daha da yakınsınız. Ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirip hizmetlerimizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Siz nerede olursanız olun en iyi operasyonel çözüm ve teknolojik altyapımızla yanınızdayız.

Aşağıdaki linklerden hemen indirin !

ShipEntegra Mobil

ShipEntegra Mobile ile Bir Dokunuşla Neler Yapabilirsiniz?

Yeni Üyelik, Kişisel Bilgi Güncelleme, Bildirim Ayarları

ShipEntegra’nın mobil uygulaması ile artık telefonunuzdan da yeni hesap/üyelik oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte mevcut bilgilerinizi (adres, şifre, kargo fatura adresi, dil seçeneği vb.) değiştirebilirsiniz.

Bildirim ayarlarınızda;

Yeni Sipariş
Gönderi Kabulü
Gönderi Teslimatı
Genel Bilgilendirmeler
Ödeme Onayı
Destek Talebi Cevapları

dilediğiniz bilgilendirmeleri aktif veya deaktif edebilirsiniz.

🛡️ 20+ Global Pazar Yeri Entegrasyonu ile Sipariş Takibi

Etsy, Amazon, Walmart, Shopify, eBay gibi dünyanın önde gelen pazar yerlerindeki tüm mağazalarınızı telefonunuzda toplayabilir, her siparişiniz için ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. Böylece gönderilerinizin teslimat hazırlığı için ayıracağınız zamanı minimuma indirebilir, eksik ve hatalı bilgi girişi olasılığını ortadan kaldırabilirsiniz.

📈 Tek Ekranda Yönetim

ShipEntegra Mobile ile entegrasyon sağladığınız mağazalarınızın sipariş yönetimini yapabilir, kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siparişlerinizin detaylarını görmek isterseniz ‘’Barkod Okut’’ özelliğini kullanabilir ve tüm detaylara bir saniyede erişebilirsiniz.

⚖️ Kargo Fiyatı Hesaplama

Mağazalarınızın sipariş yönetimini yaparken yazılım altyapımız sayesinde servis seçeneklerini bir tıkla görebilirsiniz. Tüm alternatifler en uygun fiyat, tahmini teslim tarihi bilgileri ile sizler için hazırlanır.

💡 Anında Gönderi Oluşturma ve Takip Etme

Yeni gönderilerinizi; alıcı bilgileri, ürün bilgileri, paket bilgilerini girerek 3 aşamada oluşturabilirsiniz. Dilerseniz adres defterine kaydet seçeneğini işaretleyerek girdiğiniz bilgileri yeni siparişlerinizde otomatik kullanabilirsiniz.

Gönderi Takibi butonuna tıkladığınızda ShipEntegra takip numaranızla; gönderinizi, siparişin oluşturulma aşaması, transit bilgileri ve teslimatına kadar tüm detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz.

💸 Kolay Bakiye Yükleme

Kargo bakiyesi ödemeleriniz (Dolar) ve gümrük bakiyesi ödemeleriniz (Euro) için Havale/EFT/Payoneer veya Kredi/Banka Kartı ile kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Kargo ve Gümrük bakiye geçmişinizi kontrol edebilirsiniz.

📌 Ücretsiz Kurye Talebi

İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Antalya şubelerimizle sizlere daha yakınız. Dilediğiniz zaman tek tıkla kurye çağırabilir ve gönderilerinizin yurt dışına çıkış işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Paketlerinizi bizzat teslim etmek isterseniz ‘’Şubelerimiz’’ kısmından; adres, konum ve iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

⭐ Yıldızlı Siparişler

Sürekli takip etmek istediğiniz favori siparişlerinizi diğerlerinden ayırabildiğiniz yıldızlı siparişlerde; binlerce siparişiniz arasından en önemlilerini ayrı bir listede daha kolay ve daha yakından takip edebilirsiniz.

🙋 Destek Talebi Yoluyla Birebir Hizmet

Talepler kısmından

Kargo Takip
Mağaza Entegrasyon
Ödeme ve Bakiye
Teknik Destek
Kurye Talebi
ETGB/Mikro İhracat
Hasar/Tazmin/Kayıp

ve ilgili konularda destek taleplerinizi oluşturabilir uzman ekiplerimizle anında çözüme kavuşabilirsiniz.