Hakkımızda

Bizi biraz tanımak ister misiniz?

E-İhracatın Kolayı Var!

Lojistik, gümrük, kargo ve yazılım sektörlerinde tecrübeli ve başarılı bir ekip olarak yola bu hayalle çıktık: E-ihracatı kolaylaştıracağız!.

Türkiye’den e-ihracat yapan girişimciler; özellikle de birden fazla platformda satış yapıyorlarsa, ayrı ayrı ekranlardan sipariş yönetmeye çok zaman harcıyorlar. Satış hacmi çok olan markaların sırf takip numarası alıp müşteriye iletmesi için eleman arayışları oluyor; fakat entegrasyonun sağladığı kolaylıkla hem siz zaman kazanırsınız, hem de hata payını en aza indirirsiniz. Biz çok sayıda başarılı girişimci ile çalıştığımızdan dolayı ihracata yeni başlamış ve gelişen markalar için de çok avantajlı fiyatlar alabiliyoruz.

İlgili sektörlerde daha önceden çalıştığımız için neleri yapabileceğimizin farkındayız, e-ihracatta hangi aşamaların iyileşmesi ve kolaylaşması gerektiğini biliyoruz.

Ebay, Amazon, Shopify, Etsy, Opencart, WooCommerce, Bonanza, PrestaShop, Magento, Walmart ile entegrasyon sağladık. ShipEntegra kullanıcıları tek bir ekrandan tüm pazar yerlerini ve siparişlerini yönetebiliyor.

Güvenilir ve hızlı global kargo şirketleriyle entegrasyonlar kurduk. ShipEntegra kullanıcıları tek tuşla gümrük ve kargo ile ilgili tüm belgeleri otomatik hazırlayıp uygun fiyatlara kargo yollayabiliyor. UPS, FedEx, TNT ve DHL işinizin kargo kısmını güvenle yürütmektedir.

E-ihracatın kolayını bulduk; sıradaki hedefimiz daha da kolayını bulmak. Sayısı her geçen gün artan kullanıcılarımız ve ekibimizle birlikte markanız büyürken sizinle yan yana olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz.