ShipEntegra - Hakkımızda


ShipEntegra
Tüm Pazaryerleriniz Tek Bir Noktada!

E-İhracatın Kolayı Var!


Lojistik, gümrük, kargo, yazılım sektörlerinde tecrübeli ve başarılı bir ekip olarak yola bu hayalle çıktık: E-ihracatı kolaylaştıracağız!


Türkiye’den e-ihracat yapan girişimciler; özellikle de birden fazla platformda satış yapıyorlarsa; ayrı ayrı ekranlardan sipariş yönetmeye çok zaman harcıyorlar. Satış hacmi çok olan markaların sırf takip numarası alıp müşteriye iletmesi için eleman arayışları oluyor; fakat kolay bir entegrasyon hem zaman kazandırıp hem de hata payını ortadan kaldırabilir. Biz çok sayıda başarılı girişimci ile çalıştığımızdan dolayı ihracata yeni başlamış ve gelişen markalar için de çok avantajlı fiyatlar alabiliyoruz.


İlgili sektörlerde daha önceden çalıştığımız için neleri çözebiliriz farkındayız, e-ihracatta hangi aşamaların iyileşmesi ve kolaylaşması gerektiğini biliyoruz.


Sizin için büyük online pazar yerleriyle görüşüp entegrasyon anlaşmaları yaptık. Ebay, Amazon, Shopify, Etsy, Opencart, WooCommerce, Bonanza, PrestaShop, Magento, Walmart ile entegrasyon sağladık. ShipEntegra kullanıcıları tek bir ekrandan tüm pazar yerlerini ve siparişlerini yönetebiliyor.


Güvenilir ve hızlı global kargo şirketleriyle entegrasyon kurduk. ShipEntegra kullanıcıları tek tuşla gümrük ve kargo ile ilgili tüm belgeleri otomatik hazırlayıp uygun fiyatlara kargo yollayabiliyor. UPS, FedEx, DHL işinizin kargo kısmını güvenle yürütmek için bizimle başarı ortağı oldular.


E-ihracatın kolayını bulduk; sıradaki hedefimiz daha da kolayını bulmak. Sayısı her geçen gün artan kullanıcılarımız ve ekibimizle birlikte markanız büyürken sizinle yan yana olmaktan gururlu ve mutluyuz.

Hızlı Başlayın

Hemen kaydolun ve bir kaç dakika içinde mağazalarınızdaki ürünleri, müşterileri ve siparişleri yönetmeye başlayın.

Kolay Takip Edin

Mağazalarınıza gelen siparişleri gerçek zamanlı takip edin. Siparişlerinizi onaylayın, faturanızı ve kargo teslim fişinizi yazdırın.

Kolay Yönetin

Pazaryerleri arasında kaybolmayın. Tüm mağazalarınızı ShipEntegra ile tek noktadan yönetin.Gönderi Oluşturmak İşte Bu Kadar Kolay!

1- Alıcı (Müşteri) Seç

2- Paket Bilgilerini Gir

3- Gönderi Oluştur