ShipEntegra - Amazon FBA Hizmeti

Amazon FBA hazırlığınızı sizin adınıza yapıyor operasyonunuzu biz yönetiyoruz. Böylelikle ürünlerinizi daha hızlı, daha kolay ve daha ucuz gönderebilirsiniz.

ShipEntegra Amazon FBA

Amazon'da satılan ürünlerin barkodlarla uygulanması gerekir, ancak Amazon'da yüzlerce hatta binlerce ürününüz olduğunda, her birini etiketlemek zaman alıcı ve sıkıcıdır, bize tüm bu zorlukları bırakıp siz satışa odaklanabilirsiniz. ShipEntegra, ürünlerin hazırlanması, barkodlanması ve uygun nakliye hizmeti ile daha kolay, daha hızlı ve daha ucuza olması için size, Amazon satıcılarına yardımcı olmaya adanmış bir Amazon hazırlık merkezi ve FBA nakliye hizmeti sunuyor.

Hem TR’de hem de USA’de bulunan operasyon merkezlerimizde ürünlerinizin doğru paketlenmesi ve etiketlenmesi yapılırken, gümrük süreçleri için de sizlere US ‘de yardımcı olmaktayız.

ShipEntegra ile Amazon FBA Operasyonu Çok Kolay

ShipEntegra Teslimat ve İnceleme

Teslimat ve İnceleme

ShipEntegra fulfillment merkezine göndermiş olduğunuz ürünler teslim alındıktan sonra hasar kontrolünden geçirilir ve sayımları yapılır. Ön kontrolleri sağlanan ürünleriniz için sizlere bilgilendirme sağlanır.

Gönderim Planı Hazırlama

Amazon’un satıcı kontrol paneli üzerinden, Amazon depolarına göndermek istediğiniz ürünler için gönderim planınızı oluşturun. Oluşturduğunuz bu planı ve etiketlerinizi ShipEntegra kontrol paneli üzerinde dosya ekle bölümü ile panelinize yükleyin.

ShipEntegra Gonderim Plani Hazirlama
ShipEntegra Urun Hazirligi

Ürün Hazırlığı

ShipEntegra’ya göndermiş olduğunuz ürünleriniz Amazon’un belirtmiş olduğu paketleme sınırlamalarına uygun şekilde etiketlenir ve paketlemesi sağlanır.

Amazon’a Gönderim

Paketlenmiş olan ürünleriniz ShipEntegra paneli üzerinden en uygun nakliye çözümü ile Amazon depolarına gönderilir ve takip numarası panelinize eklenir.

ShipEntegra Amazon'a Gönderim

ShipEntegra Ayrıcalıkları

FNSKU Barkodlama

Ürünlerinizin hasarsız olarak depomuza teslim edilip edilmediğini kontrol ediyoruz.

Fotoğraf Hizmeti

Ürünün doğruluğu için size görsellerle bilgilendirme sağlıyoruz.

Güvenli Ambalaj

Oluşabilecek herhangi bir zarara karşı en iyi şekilde paketlemeyi yapıyoruz.

Ücretsiz Ağırlık Ölçümü

Ürünlerinizin ağırlığını 100% doğruluk ile ölçümlüyoruz.

Hızlı Nakliye

Elimize ulaşan ürünlerin aynı gün nakliyesini yapıyoruz.

Gönderi Takip Numarası

Gönderinizin takip numarasını ve hareketlerini anında bildiriyoruz.

FBA Hizmeti Fiyatları

Hizmet Detayı Fiyat Açıklama
FNSKU Etiketleme $0.1/ Ürün Başına Ürünlerinizin FNSKU - ASIN - Content etiketlemelerinizi yapıyoruz.
Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Denemek İster Misiniz?

Sizin için doğru çözüm olup olmadığımızı öğrenmek için ekibimizle hızlı bir görüşme ayarlayın. Maliyet yok, minimum ücret yok ve sözleşme yok.

Ücretsiz Deneyin