ShipEntegra ile Kazandırdıkça Kazan!

Satışlarımıza ortak olun ve sizde kazanın

Shipentegra iş ortaklığı

Hemen Davet Et ve Kazanmaya Başla!

Etsy, Shopify, Amazon, AliExpress satıcılarından oluşan bir grubunuz var ve bunu pasif gelire mi dönüştürmek istiyorsunuz?

Tam size göre bir teklifimiz var! Hemen ShipEntegra’nın satış partneri olun ve size özel tanımlanan promosyon kodu ile kayıt olan satıcının, gönderdiği her paketten gelir elde edin.

300 paket gönderimi veya 3000$ kargo ödemesi yapan her bağlantınız için 1000 TL bizden size hediye!

Kazandırdıkça Kazanmaya Başla!

1. ShipEntegra Ortaklarına Katılın!

Arkadaşlarınızı davet etmek ve kazanmaya başlamak için ücretsiz bir şekilde hemen üye olun.

2. ShipEntegra'yı Tanıtın

ShipEntegra bağlantınızı arkadaşlarınıza gönderin ve ilk gönderilerinden itibaren siz de kazanmaya başlayın!

3. Kazanma Sırası Sende!

300 paket gönderimi veya 3000$ kargo ödemesi yapan her arkadaşınız için 1000 TL kazan!

Kimleri Arıyoruz?

Türkiye’nin e-ihracat alanında ki gelişimine katkıda bulunmak ve bunu desteklemek isteyen eğitimciler, içerik üreticileri ve SAAS girişimcileri kişi ve kurumlar bu programa katılabilir.

ShipEntegra Kimler Katilabilir
İş Eğitmenleri

Eğitimler sizden hediyeniz bizden! Geniş öğrenci kitleniz ile bizi tanıştırın ve hemen kazanmaya başlayın!

E-ticaret Kursları

Öğrencilerinizi doğru yönlendirmek ve yönlendirirken kazanmak için hemen programa katılın! (UDEMY)

Influencerlar

Sosyal medyanın önde gelenleri olarak e-ihracat alanında çalışan takipçilerinizi ve sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bloggerlar

Okuyucularınızla ShipEntegra’yı tanıştırın ve hemen kazanmaya başlayın!

Youtuberlar

Hazırladığınız videolar ile birlikte adım adım e-ihracatı ve e-ticareti anlatırken bizi de unutmayın! Kazandırdıkça kazanmak için hemen katılın!

Üreticiler

E-İhracat piramidinin en alt basamağı sizlersiniz! Hemen müşterilerinizi ShipEntegra ile tanıştırın ve siz de kazanmaya başlayın.

SAAS Girişimcileri

Teknoloji temelli bir sektör olan e-ihracat, saas girişimcileri sayesinde gelişimine hızla devam etmektedir. Hemen ShipEntegra ile kullanıcılarınızı tanıştırın ve siz de kazanın!

Neden ShipEntegra?

Hızlı ve Kolay Ödeme Sistemi!

Program aracılığıyla kazandığınız ücretleri hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Türkiye E-İhracat Lojistiği Lideri!

2019’dan bu yana sizin gibi 20.000’den fazla girişimcinin siparişlerini kolayca yönetmesine imkan sağlıyor ve lojistik süreçlerinde yanında oluyoruz.

Hızlı, Kolay ve Güvenilir Teslimat

Güveninizi boşa çıkartmıyoruz! Kurulduğumuz günden bu yana %99.5 oranında başarılı teslimat gerçekleştirdik.

Gelişmiş Yazılım Desteği!

Ürünlerinizi güvenle alıcılarınıza ulaştırmanın yanı sıra yazılım hizmetimiz sayesinde tüm işlemlerinizi tek bir panel üzerinden yapabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz ve Başvuru

Kazandırdıkça Kazan programı ile Türkiye’nin e-ihracat alanında ki gelişimine katkı sağlayan ve bu alanda belirli bir kitleye hitap eden Influencer ve eğitmenlerin, girişimcileri ShipEntegra ile tanıştırması ve bu noktada kazanç sağlamaları amaçlanmıştır.

Kaliteli, yenilikçi bir yazılım ve lojistik hizmeti veren ShipEntegra’yı e-ihracat girişimcileri ile buluşturup, bu buluşmaya vesile olacak eğitmenlerin ve influencerların da kazanabileceği bir program geliştirerek karşılıklı kazanç sağlamak en temel hedefimiz.

Kurallar

  • Programa üye olduğunuzda, yalnızca size özel olacak bir URL alacaksınız.
  • Sisteme program aracılığıyla üye olan hesabın kontrolü ShipEntegra panelleri tarafından yapılacaktır. Aynı kişiye veya mağazaya ait hesapların varlığı program için geçerli sayılmayacaktır.
  • Program kapsamında getirilen kişi ShipEntegra’ya yeni üye olmalıdır.
  • Program kapsamında kazanılan 1000 TL’nin alınabilmesi için yeni getirilen üyenin, ShipEntegra ile 300 paket gönderimi veya 3000$ kargo ödemesi yapmış olması gerekmektedir.
  • Üye getiren kişinin program kapsamında kazandığı para iki iş günü içerisinde tercihine bağlı olarak banka hesabına veya kargo bakiyesine yansıtılacaktır.
  • Program kapsamında gelen üyenin, üyelik başlangıcından itibaren 1 yıl içerisinde gerekli şartları (300 paket veya 3000 $) yerine getirmesi gerekmektedir.
  • ShipEntegra olarak programı önceden bilgilendirme yapmadan durdurmayı, şart ve koşullarını değiştirme haklını saklı tutmaktayız. Kılavuzda yazan herhangi bir kurala uymadığı takdirde kullanıcıların üyeliğini durdurma /iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Kazandırdıkça Kazan Programı ile İlgili Merak Ettikleriniz

E-İhracat alanında çalışan ve geniş kitlelere hitap eden eğitimcilerden içerik üreticilerine kadar herkes ShipEntegra Kazandırdıkça Kazan programına katılabilir.

Yandaki formu kullanarak kaydolun ve ShipEntegra’yı tanıtmak için …………… gidin.

Öğrencilerinize ShipEntegra aracılığıyla e-ticaret yapmayı öğretirsiniz. Öğrenci, Amazon, EBAY, ETSY, Shopify veya başka herhangi bir platformda ve ayrıca kendi mağazası üzerinden satış yapabilir. Kazandırdıkça Kazan programı ile ShipEntegra’yı tanıtmanın en iyi yolu size özel hazırlanan URL’i paylaştığınız içerikte kullanmaktır. Örneğin, eğitim kursları, video ve web seminerleri, web sitesi afişleri, bloglar, vaka çalışmaları ve e-postalar.

Üye getiren kişinin program kapsamında kazandığı para iki iş günü içerisinde tercihine bağlı olarak banka hesabına veya kargo bakiyesine yansıtılacaktır. Getirdiğiniz üyenin ShipEntegra komisyonu 300 pakete veya 3000$ olduğunda , öğrenci başına bir kerelik 1000 TL tutarında bir yönlendirme ödemesi alırsınız
0
https://