Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Deloitte Technology Fast 50 Turkey 2022’ 1. si ShipEntegra!

ShipEntegra Deloitte

Teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörlerinde yer alan şirketlerin net satışlarındaki büyüme oranlarına göre ödüllendirildiği Deloitte Technology Fast 50 Turkey sonuçları düzenlenen törende açıklandı.

Firmaların e-ticaret süreçlerinizi kolaylaştırmak amacıyla pazar yerlerini tek bir platformda birleştiren, yurt dışı gönderilerinin çok daha hızlı, kolay ve düşük operasyonel maaliyetlerle gerçekleştirilmesini sağlayan, Türkiye’nin ilk teknoloji lojistik firması ShipEntegra, 2022 yılının en yüksek büyüme oranına ulaşarak Deloitte Technology Fast 50 Turkey 1.si olmaya hak kazandı.

Teknoloji yazılımları üreterek e-lojistik hizmeti sunan firmamız ShipEntegra, Türkiye'nin en önde gelen teknoloji firmalarının yarıştığı listede % 8545 büyüme oranı ile birçok teknoloji firması arasından sıyrılarak birinci oldu.

ShipEntegra başarılarının üzerine başarı ekleyerek ilerlemeye devam ediyor. Türkiye’de lojistik sektörünü geliştiren, e-ihracatın tabana yayılmasını sağlayan bir firma olarak, girişimcilerimizin daha iyi işler yapabilmesi için tüm gücümüzle hizmet vermekteyiz ve vermeye devam edeceğiz.

2019 yılından beri hizmet veren firmamızın kısa süre içerisinde önemli adımlar katetmesi açısından gururluyuz. Başarımıza vesile olan, bizi bu yolda destekleyen herkese ve gece gündüz demeden daha kaliteli hizmet verebilmemiz için özverilerini esirgemeyen ekibimize teşekkür ederiz.