Shopier

Shopier; online alışverişte, özellikle de Instagram gibi sosyal medya platformlarında alıcı ve satıcı arasındaki ödeme aşamasının getirdiği zorluk ve sıkıntıları ortadan kaldırmak amacıyla ortaya çıkmış, internet erişiminin olduğu her noktada güvenli bir şekilde ödeme almayı sağlayan bir altyapıdır.

Shopier, büyük şirketlerden bireysel olarak faaliyet yürüten girişimcilere kadar herkesin kullanımına açıktır.  Ücretsiz olarak üyeliğini oluşturan satıcı burada bir mağazanın da sahibi olur.  Satıcı dilerse tüm mağazanın veya sadece mağazada yer alan bir ürünün linkini müşterisiyle paylaşabilir. Müşteriler bu link vasıtasıyla herhangi bir üyelik veya ek şarta gerek olmadan hem güvenli şekilde, hem de kredi kartı ile taksit veya ön ödemeli kartlarla ödeme gibi ayrıcalıklarla alışverişlerini tamamlarlar.  PayPal kullanmayan satıcılar Etsy, Ebay gibi platformlarda gerçekleştirdikleri satışların ödemelerini Shopier üzerinden tahsil edebilir ve doğrudan kendi hesaplarına aktarabilirler.

Shopier Avantajları

Shopier ile aldığınız siparişilerinizi ShipEntegra üzerinden yönetebilir, kargo takip numaraları ve faturalarınızı güvenle ve kolayca oluşturabilirsiniz. ShipEntegra farklı platformlar üzerinde bulunan mağazalarınızı (Amazon, Ebay, Shopify, Etsy, Opencart, Woo Commerce, Bonanza, PrestaShop, Magento, Walmart, YourStore) entegre edebileceğiniz, tekli ve çoklu siparişlerinizi yükleyip üzerinde işlemler gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Ayrıca bünyesinde bulunan kargo yazılımı ve hizmetiyle de siparişlerinizi en uygun ve güvenilir firmalarla gönderebilir, kargo hareketlerini takip edebilir, takip numaralarının sistemlere otomatik olarak yazılmasını sağlayabilirsiniz.

ShipEntegra Bekleyen Siparişler

İşinizi büyütmek için uzmanlardan destek alın, Shopier’in katkısıyla müşterilerinizle kurduğunuz sağlam temeller ShipEntegra ile köklü hale gelsin. Pazar yeri ve kargo entegrasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için entegrasyonlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

HEMEN ÜYE OL