ShipEntegra kullanıcılarının çok büyük bir bölümü düzenli olarak satış yapıyor ve dolayısıyla çok sayıda kargo yolluyor. Siz de her gönderi için ayrı ayrı ödeme yapmak yerine kredili sistem kullanmak isterseniz bakiye yükleyebilirsiniz. İşinizi daha da kolaylaştırmasını ve hızlandırmasını planladığımız bu sistemde hesabınıza yüklediğiniz bakiyeden gönderilerinizin kargo, gümrük gibi tutarları otomatik olarak kesilir. Kalan bakiyeniz gönderinizin kargo ücretini karşılamaya yetmese dahi gönderiniz yola çıkar, bir sonraki ödemeniz üzerinden tahsilat gerçekleştirilir. ShipEntegra hesabınız üzerinden kredi kartıyla, havale/EFT yoluyla veya Payoneer ve Paypal gibi yurtdışı ödeme sistemleriyle bakiye yükleyebilirsiniz.

 

Banka Hesap Bilgileri

 

Havale/EFT yoluyla yaptığınız ödemelerinize dair dekontları kolayca ShipEntegra hesabınıza yükleyebilirsiniz.

 

Dekont Yükleme Ekranı

Gerçekleştirdiğiniz ödemeyi ShipEntegra hesabınıza eklemek için ShipEntegra ekranının solundaki menüden Bakiye & Abonelik başlığını seçmelisiniz. Açılan sayfada Yüklediğiniz Tutar ve Para Birimi kısımlarını doldurduktan sonra lütfen yaptığınız yüklemeleri birbirinden ayırt etmek için referans numaranızı da girin.

Not kısmının altına tıkladığınızda size yaptığınız ödeme ile ilgili detaylı bilgiyi yazabilmeniz için bir alan açılacak. Bu alana ödemenizden karşılanmasını istediğiniz siparişlerinizin numaralarını ekleyebilirsiniz. Daha sonra pdf, png, jpg ve gif formatlarından birinde olan dekontunuzu yüklemeniz gerekecek.

Bu şekilde kaydettiğiniz yüklemeleri Yükleme Geçmişim kısmından görebilir ve girdiğiniz bilgilerle ilgili olarak Düzenle kısmından düzeltmeler yapabilirsiniz. Onay kısmından ise, yaptığınız yüklemenin onaylanıp onaylanmadığının takibini gerçekleştirebilirsiniz.

 

ShipEntegra Yükleme Geçmişi

ShipEntegra hesabınız üzerinde yüklediğiniz bakiyenin kalan kısmı ileride yapacak olduğunuz gönderiler için kullanılabilir. Dilerseniz kalan bakiyenin size geri ödenmesini de talep edebilirsiniz. Para İade İşlemleri kısmından iade talep ettiğiniz hesabınızla ilgili olarak Ad-Soyad ve IBAN numarası bilgilerini kaydederek geri ödeme talebinizi tarafımıza iletebiliyorsunuz.

 

Geri Ödeme Ayarları

HEMEN ÜYE OL