Yeni yıla karşı duyulan heyecan ve güzel şeylerin olacağına dair inancımız tam! Mutlulukla karşıladığımız yeni yıl, hayatın her alanında yapılan zamlarla karşıladı bizi. Gıda sektöründen tutun ulaşıma kadar her şeyin fiyatı arttı. Peki navlun ücretleri? Tüm taşıyıcı firmalar tarafından yeni yıl fiyatları hazırlanırken 2022 zam haberini ilk olarak PTT’nin Turpex hizmetinden aldık. Gelin lojistik ve e-ihracat sektörüne bomba gibi düşen bu zammı değerlendirelim.

shipentegrauyeol

Bildiğiniz üzere Turpex, PTT kullanıcılarının evrak, doküman, hediyelik eşya, uluslararası ihracat eşyalarını yurt dışına gönderebilecekleri bir hizmettir. En uygun fiyatlara sahip olan PTT, özellikle e-ihracat alanında çalışmaya yeni başlayan herkes için kolay bir yöntem olarak görülmekte ve tercih edilmektedir. Bu noktada kullanıcılarına avantaj sağlayan PTT son dönemde yaptığı zamlarla birlikte bu özelliğini de kaybetti. Geçtiğimiz aylarda SDR sistemiyle çalışan PTT’nin fiyat politikası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fiyatların yanı sıra e-ihracat alanında yeni çalışmaya başlayanların gözden kaçırdığı en önemli detay ise gönderim süreleri. Siparişler geldikçe ve e-ihracat sektörünün derinliklerine indikçe sadece fiyatın önemli olmadığını görüyoruz. Teslimat süreleri de müşteri memnuniyeti ve mağaza performansı için çok önemli bir etken. Turpex hizmetiyle gönderileriniz on günü aşkın bir sürede gider. Peki müşterileriniz bu durumdan ne kadar memnun olur? Müşteriyi kazanmak ve kalmasını sağlamak için bu noktada gönderilerinizi minimum zamanda göndermelisiniz.

Hem fiyat konusunda hem de teslimat süresi konusunda ShipEntegra sizinle birlikte. 2-4 iş günü içerisinde gönderilerinizi alıcılarına teslim eden ShipEntegra, özellikle Amerika bölgesi olmak üzere diğer taşıyıcı firmalara göre çok daha uygun fiyatlarla çalışmaktadır. ShipEntegra

Uygun fiyatlarla gönderim yaparken mağaza performansınızı düşürmemeye dikkat edin. Aksi takdirde çok daha büyük zararla karşılaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli bir teslimat gerçekleştirmek için hemen ShipEntegra’ya üye olun.

Hemen Üye Ol