Sıkça Sorulan Sorular

Yardıma ihtiyacınız var mı?

ShipEntegra nasıl çalışır?


ShipEntegra’nın Amazon, Etsy, Magento, Shopify, Ebay, Walmart, Bonanza, OpenCart, WooCommerce ve PrestaShop ile yaptığı resmi anlaşmalar var. Bu anlaşmalar sayesinde pazar yerleri Shipentegra’ya siparişlerinize dair bilgileri iletiyor. Müşteri adı, adresi, ürünün değeri gibi kargo ve gümrük için gerekli bilgiler otomatik olarak ShipEntegra sisteminde görüntüleniyor. Böylece kolaylıkla tüm siparişlerinizi tek yerden yönetiyorsunuz.


ShipEntegra’nın FedEx, UPS, TNT ve DHL gibi güvenilir ve başarılı taşıma şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde tek yerden yönettiğiniz siparişleriniz için kolaylıkla kargo ve gümrük için gereken bilgilerin yer aldığı etiketler oluşturursunuz. Gerekli veriler zaten sistemde olduğu için bu etiket tüm kargo süreci için yeterlidir. Paketlerinizi dilerseniz transfer merkezimize gönderirsiniz; isterseniz kapınızdan alınır.


Paketlerin takip numaraları anında pazar yerlerinize iletilir. Bu sayede hem müşteriniz hem de siz etiketi oluşturduğunuz andan itibaren gönderiyi takip edebilirsiniz.