ShipEntegra

Neden ShipEntegra?

TÜM MAĞAZALARINIZI TEK YERDEN YÖNETİN

Tüm satış magazalarinizi entegre edip yonetebileceginiz ve siparişlerinizi çok kanallı nakliye yönetimi ile kolaylastirabileceginiz, mükemmel bir iş optimizasyon çözümü ile yönetin. Tüm kargo şirketlerini tek bir yerden yonetin ve etiketleri tek bir tıklamayla yazdırın ayrica tüm satış kanallarının fiyat ve stok seviyelerini aynı yerden yönetin.

Çok Kanallı Satış

Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyorsanız - yeni pazarlara girmek her zaman iyi bir fikirdir. Bunların tümü, Shipentegra yazılımımız ile kolaylaştırılmıştır. Etiket yazdırma, pazar bilgilerini izleme bilgileriyle güncelleme, stok düzeylerini izleme ve fiyatlandırma konusunda zaman kazanmanıza yardımcı olur. Shipentegra, Amazon, eBay, Etsy gibi en popüler pazarlarla ve WooCommerce, Shopify, BigCommerce ve diğerleri gibi alışveriş sepetleriyle bütünleşir.

Etiket ve Sevkiyat

UPS, FedEx, TNT, USPS, DHL, DPD gibi tüm taşıyıcı firmalara Shipentegra ile bağlanın ve saniyeler içinde etiketleri yazdırın. Zamanınızı “kopyala-yapıştır” rutini ile harcamak yerine, sadece göndermek istediğiniz siparişi tıklamanız, kuryenizi seçmeniz yeterlidir ve etiket otomatik olarak üretilir. Siparişiniz ayrıca durum ve takip bilgileriyle otomatik olarak güncellenecektir..

Zaman Kazanin

Shipentegra, zamanınızın sizin için önemli olduğunu biliyor. Siparişlerinizi göndermek için birçok satış kanalını tekrar tekrar değiştirmenize gerek kalmayacak - hepsini yazılımımız sayesinde minimum düzeye indirebilirsiniz. Shipentegra ile birlikte gönderim ve fiyatlandırma, stok listesi ve izleme bilgilerinizi anında güncelleyin..

Entegrasyonlar

Shipentegra nakliye yönetimi yazılımı Amazon, eBay, Etsy, Houzz, Manomano ve Bonanza gibi en popüler pazarları desteklemektedir. Shopify, WooCommerce, BigCommerce, SquareSpace, Ecwid, 3DCart, Magento 2 ve PrestaShop. DPD İngiltere, USPS, FedEx, UPS, Parsel Gücü, Royal Mail, myHermes, Parcel2Go.

Hemen Bugün Deneyin

Tüm özelliklerin kullanımı sınırsızdır ve müşteri desteğimiz 7/24 size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


ShipEntegra - Kolay Etiket Oluşturma