ShipEntegra tüm online mağazalarınızı ve kargo operasyonlarınızı tek yerden yönetmenizi sağlayan, girişimcilere zaman kazandıran bir sistemdir.

ShipEntegra’nın Amazon, Etsy, Magneto, Shopify, Ebay, Walmart, Bonanza, OpenCart, WooCommerce ve PrestaShop ile yaptığı resmi anlaşmalar var. Bu anlaşmalar sayesinde pazar yerleri Shipentegra’ya siparişlerinize dair bilgileri iletiyor. Müşteri adı, adresi, ürünün değeri gibi kargo ve gümrük için gerekli bilgiler otomatik olarak ShipEntegra sisteminde görüntüleniyor. Böylece kolaylıkla tüm siparişlerinizi tek yerden yönetiyorsunuz. 

ShipEntegra’nın FedEx, UPS, TNT ve DHL gibi güvenilir ve başarılı taşıma şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde tek yerden yönettiğiniz siparişleriniz için kolaylıkla kargo ve gümrük için gereken bilgilerin yer aldığı etiketler oluşturursunuz. Gerekli veriler zaten sistemde olduğu için bu etiket tüm kargo süreci için yeterlidir. Paketlerinizi dilerseniz transfer merkezimize gönderirsiniz; isterseniz kapınızdan alınır. 

shipentegrauyeol

Paketlerin takip numaraları anında pazar yerlerinize iletilir. Bu sayede hem müşteriniz hem de siz etiketi oluşturduğunuz andan itibaren gönderiyi takip edebilirsiniz. 

Yazılımımız sayesinde küçük sistemsel müdahalelerle büyük bir iş yükünü ortadan kaldırarak maksimum düzeyde kâr elde etmenizin yolunu açıyoruz. İşinizdeki verim, başarı ve prestijin daima ana hedefimiz olduğu ShipEntegra’da saatlerce uğraşarak yapacağınız işlemleri sistemimiz otomatik olarak gerçekleştirmektedir.

Konşimento hazırlama, kargo etiketi (label) oluşturma, gümrükleme gibi en temel e-ticaret prosedürlerini sizin için tamamlayarak işinizin mutlak kontrolünü elinizde tutmanızı sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.

HEMEN ÜYE OL